На відміну від інших інтернет провайдерів, ТОВ "Флагман Телеком Сервіс" не обмежує і не нав'язує своїм клієнтам послуги TV (Телебачення) і VOD (відео за запитом). Ми пропонуємо Вам обрати сервіс відповідно до Ваших уподобань. У свою чергу, ми надаємо якісний і стабільний доступ до мережі Інтернет.

Перелік найбільш популярних ресурсів:

  • SWEET.TV - сучасний онлайн ТВ додаток. Сервіс втілює в собі найпопулярніші розробки телебачення. При активації тестового періоду є відмінна можливість дивитися безкоштовно 226 каналів, 50 з яких в HD якості, та більше 5000 фільмів. Оновлення бібліотеки кіно відбувається кожен день.
    Тарифи
  • MEGOGO - це кіно та ТБ для всієї родини на будь-якому пристрої: Smart TV, комп'ютері, смартфоні та планшеті. Дивіться більше 10000 популярних фільмів. AMEDIATEKA - це прем'єри кращих серіалів планети одночасно з усім світом, мультфільмів, до 208 рейтингових телеканалів, а також трансляції футбольних європейських ліг. Насолоджуйтесь переглядом улюбленого кіно та ТБ разом з MEGOGO.
    Тарифи
  • TENET-TV - це інтерактивне цифрове телебачення максимальної якості та зручні сервіси. Для доступу до послуг досить мати спеціальну телевізійну приставку, телевізор з підтримкою Smart TV або медіаплеєр AuraHD. Інтерактивне цифрове телебачення надає до 200 міжнародних телевізійних каналів, в тому числі у форматі HD. Користуйтеся ексклюзивними сервісами: відео за запитом і фільмами в 3D з обширного архіву фільмів для дітей і дорослих.
    Тарифи